В уряді хочуть змінити порядок фінансування регіонів у 2020 році

Новини України

Уряд пропонує змінити порядок фінансування регіонального розвитку за принципом виділення двох третин статті бюджету на об’єкти в регіонах, а ще третину – на проекти секторальної підтримки на конкурсних засадах. Про це заявила міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час години запитань до уряду в парламенті, передає УНН.

  • Поданий до Верховної Ради проект закону по змінах до держбюджету пропонує зміни принципів фінансування фонду (регіонального розвитку – ред.) – щоб дві третини цього бюджету (з 9,5 млрд грн – більше ніж 6 млрд грн) спрямовувались на ті бюджети, які відповідають стратегіям регіонального розвитку, одна третина – на проекти секторальної підтримкимедицина, освіта, культура і так далі, – зазначила Бабак.

За її словами, кошти на секторальну підтримку мають передаватись на регіони через конкурси. Обиратись такі об’єкти будуть за принципом: опорні школи, а не просто школи, лікарні – там, де вони визначені графіком формування закладів надання первинної меддопомоги тощо.

При цьому вона додала, що дві третини бюджету фонду будуть розподілятись між областями без конкурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *