Реконструюють парки, придбають сміттєвоз: на Вінниччині реалізують 8 екопроєктів

Новини Вінниці

Коштом  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на Вінниччині профінансують 8 інфраструктурних проєктів. Таке рішення у вівторок, 8 жовтня, ухвалила спеціальна комісія обласної ради.

Як інформує прес-служба ради, на розгляд членам комісії було запропоновано п’ять об’єктів для фінансування за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, «Реконструкція мережі самозливної каналізації в селі Агрономічне», «Придбання контейнерів для покращення благоустрою Бохоницької сільської ради», «Придбанная спецтехніки (сміттєвозу) для покращення стану благоустрою міста Козятина», «Відновлення ландшафту території Северинівського парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва с. Северинівка Жмеринського району (реконструкція)», «Проведення заходів щодо збереження та відновлення первісного вигляду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Печерський парк».

В ході обговорень члени комісії прийняли рішення надати також фінансову підтримку Ободівській сільській раді для встановлення сміттєвих контейнерів  у восьми прилеглих населених пунктах. Наразі там відпрацьовується логістика щодо збору твердих побутових відходів. Також кошти із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища будуть надані державній екологічній інспекції для проведення заходів протидії браконьєрству. Зокрема, планується закупити реєстратори, чотири відеокамери, двигун, бензин та планшет для квадрокоптера. На придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів для Мельниківської сільської обєднаної територіальної громади також будуть виділені кошти із цього обласного фонду.

Окрім цього, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко поінформував про звернення Іллінецької міської ради щодо переспрямування економії коштів з природоохоронного заходу «Придбання для переобладнання пластикових відходів з метою виробництва піщано-полімерної тротуарної плитки на території Іллінецької міської ОТГ» на реалізацію проєкту «Придбання сміттєвоза для збору твердих побутових відходів з метою міжмуніципального співробітництва Іллінецької міської ОТГ із сусідніми громадами».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *