На Вінниччині судитимуть групу вимагачів

Новини Вінниці

Із грудня 2018 по  березень 2019 у Вінниці троє молодиків вчинили низку злочинів, пов’язаних з незаконним заволодінням чужим майном. Вимагачі, погрожуючи насильством, відібрали в жертв майже 225 тис. грн та автомобіль.

Прокуратурою Вінницької області до міського суду скеровано обвинувальний акт за фактом вчинення трьома жителями м. Вінниці злочинів, передбачених ч. 2 ст. 263, ч. 4 ст. 189 та ч. 3 ст. 289 КК України.

Довідка.Ч. 2 ст. 263 КК України, –  незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами,- караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Ч.4 ст 189 КК України,- Вимагання,- караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Ч.3. ст. 289 КК України,- Незаконне заволодіння транспортним засобом,- караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

За інформацією: пресслужба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *