42 людини – з отруєнням у лікарні: в двох школах Козятина припинили навчання до 19 вересня

Новини Вінниці Топ

Станом на ранок  17 вересня в Козятинській центральній районній лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні 37 дітей (з них одна дитина навчається в ЗОШ №3, одна – в ЗОШ № 9) та 5 дорослих осіб, – повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.   У повідомленні також йдеться:

  • В ході розслідування спалаху 12 вересня 2019 року проведено позапланове інспектування потужностей КТКП “Юність”, яке здійснювало харчування дітей в ЗОШ №2,3,9 та комунальному навчальному закладі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Козятинської міської ради Вінницької області”. За результатами позапланового інспектування потужностей КТКП “Юність”, власника закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, діяльність закладу тимчасово призупинена. Для лабораторних досліджень відібрано 23 змиви з кухонного обладнання та посуду на харчоблоці КТКП “Юність”, взято 2 проби питної води (КТКП “Юність” – 1 проба, ЗОШ №2 – 1 проба) та філе курячого сирого на харчоблоці КТКП “Юність”. Лабораторно на наявність збудників кишкових інфекцій та патогенний стафілокок обстежено працівників КТКП “Юність”. Матеріал в роботі. Розпорядженням начальника управління освіти та спорту Козятинської міської ради призупинено навчальний процес до 19 вересня в ЗОШ №2, 3. В ЗОШ №9 тимчасово припинено харчування дітей.

Проведення протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *