УЗ запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

Новини України

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» з сьогоднішнього дня запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю. Про це повідомив голова правління Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook, повідомляє УНІАН.  

  • Зараз в компанії 15 спеціальних вагонів, 12 надаються на замовлення, а ще 3 курсують за постійними маршрутами. Щоб замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватися в кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Це можна зробити тут: http://www.uz.gov.ua/passengers/persons_with_disabilities/, – написав він.

Також Кравцов зазначив, що необхідно обов’язково зазначити, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу при посадці і висадці з поїзда, уточнити чи буде в дорозі супроводжуючий. «Далі – електронною поштою відправимо бронь-замовлення. Сервіс працює вже в повноцінному режимі. Якщо будуть питання при оформленні – відповіді нададуть у службі підтримки», – написав він. Також, Кравцов анонсував, що незабаром з’являться сервіси онлайн-замовлення вагонів-автомобілевозів і лист очікування при купівлі квитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *