Біржа Гонконгу зробила Лондонській біржі пропозицію про злиття

Новини Світу

Котирування акцій оператора Лондонської біржі підскочили на 15% в ході торгів у середу після оприлюднення пропозиції.

На тлі протестів у Гонконзі заява гонгконзької біржі прозвучала цілком очікувано, зазначає «Дзеркало тижня».

Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. (HKEx) зробила пропозицію Лондонській фондовій біржі (LSE) про об’єднання, повідомляється в прес-релізі гонконзької компанії.

HKEx пропонує акціонерам LSEG за кожен належний їм папір з 20,45 фунта стерлінгів і за 2,495 нових акцій HKEx. Підсумкова сума становить 83,61 фунта, виходячи з котирувань на закриття ринку 10 вересня і курсу 9,6865 гонконзького долара за 1 фунт.

Загальна сума операції оцінюється в 29,6 млрд. фунтів (36,6 млрд. долл.).

Ціна акцій LSEG за підсумками торгів у вівторок становила 68,04 фунта, таким чином, пропозиція HKEx перевищує її на 22,9%.

Як наголошується в повідомленні, “пропоноване об’єднання зміцнить обидва бізнеси, дозволить їм краще впроваджувати інновації на різних ринках і в різних регіонах, а також запропонує учасникам ринку та інвесторам безпрецедентний глобальний ринковий зв’язок”.

Котирування акцій оператора Лондонської біржі підскочили на 15% в ході торгів в середу, 11 вересня, після оприлюднення пропозиції HKEx – до 78,26 фунта.

HKEx є одним з найбільших у світі біржових операторів. Компанія здійснює торгівлю та кліринг на ринках цінних паперів і деривативів, а також з 2012 року є власником Лондонської біржі металів (LME).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *