Квітковий та вишитий хрестиком: вінничанам представлять найбільші герби міста

Новини Вінниці

До Дня народження Вінниці, який містяни відзначатимуть 16 вересня, колектив педагогічного університету імені Коцюбинського підготував ІІІ Мистецько-освітньій фестиваль «Водограй», локації якого розмістяться на майдані Небесної сотні.

Як інформують у міській раді, цього року студенти та викладачі університету підготували до Дня міста чимало цікавинок. Однією із них стануть два найбільших герба Вінниці. Один з них – квітковий, розмір якого сягає 4х5 м, на його виготовлення використали понад 4000 квітів. Другий герб вишитий хрестиком, розміром 4х6 м. Ідея створення цих гербів належить завідувачу кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти, доценту Лесі Старовойт, а куратором проектів є проректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доцент Людмила Бровчак. 

Вперше педуніверситет презентує унікальну найбільшу вишиту книгу про Вінницю, над якою працювали студенти спеціальності «Початкова освіта», спеціалізації «Мистецтво».

Також студенти та викладачі вишили хрестиком фотозону «Дерево життя». Не менш цікавою буде інтерактивна фотозона «Вінниця в пазлах». Кожен бажаючий зможе взяти пазл свого мікрорайону  та зробити святкове фото на згадку.

Природничо-географічний факультет дивуватиме наймолодших глядачів  інтерактивними хімічними дослідами, науковими фокусами та незвичайними перетвореннями. Все це можна буде побачити на локації «Планета хімічної магії». 

Тетяна Пірус покаже колекцію  стародавніх українських сорочок, вишитих рушників та плетених ляльок з усіх регіонів України. Цю колекцію вона збирала 25 років.

Поруч діятиме виставка побуту українського минулого, де будуть представлені автентичні знаряддя такі, як ночви, кадуб, ступа, кошик, сито, ціп, мотовило, зерновик  та багато іншого. А також облаштують фотолокацію «Гостинна хатина». 

Також на відвідувачі локації на майдані Небесної Сотні проходитимуть виставки творчих робіт та різножанрові майстер-класи для усіх бажаючих. А також для усіх відвідувачів колектив Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського підготував концертну програму  «Хай лунає пісня у рідному краї». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *