На День міста проїзд у громадському транспорті Вінниці буде безплатним, а Соборну перекриють

Новини Вінниці

На День міста, 14 вересня, проїзд у тролейбусах, трамваях та муніципальних автобусах Вінниці буде безплатним.  Громадський транспорт курсуватиме за графіком вихідного дня, а вулиця Соборна буде повністю пішохідною з 10:00 до 21:00.

Як зазначають у міській раді, рух приватного та громадського транспорту по вулиці Соборній на цей час буде перекрито на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна  до перехрестя вулиць Соборна – Миколи Оводова. На головній вулиці міста будуть розміщуватись різноманітні локації, як це відбувається завжди у День народження Вінниці. Тому організатори святкових заходів просять вінничан враховувати те, що головна вулиця знову на один день стане пішохідною, і заздалегідь планувати свій час, вирушаючи в поїздки по місту.  

Рух  для приватного автотранспорту  буде організовано в об’їзд  по  вулицях Хмельницьке шосе,   Магістратській  та  по  вулицях Гоголя,  Владислава Городецького,  Князів Коріатовичів.

Тролейбуси маршрутів №4, 5, 10, 11, 12, 14  та автобуси №19,  24,  курсуватимуть через Київський міст.  Автобуси №7,  21,  22 та маршрутні таксі №7А, 21А, 22А  їздитимуть по вул. Князів Коріатовичів. Маршрутні таксі №29А,  32А  рухатимуться по вул. Театральній та Магістратській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *