British Airways скасувала 1,5 тис. авіарейсів через страйк

Новини Світу

Авіакомпанія British Airways скасувала понад 1,5 тисячі рейсів з Великої Британії в перший день страйку пылотів. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на The Telegraf.

Від страйку постраждали близько 280 тис. пасажирів. Їм пропонують повне повернення коштів за придбані квитки або перенесення рейсів на інші дати.

Страйк пілотів British Airways триватиме 48 годин – 9 і 10 вересня. Адміністрація авіакомпанії назвала цю акцію найбільшої за свою 100-річну історію.

Нагадаємо, пілоти британської авіакомпанії British Airways через суперечки з приводу оплати праці почали 48-годинну забастовку.

Британська асоціація пілотів авіакомпаній (BALPA) минулого місяця повідомила авіакомпанію про триденну промислову акцію у вересні, що стало першим в історії страйком пілотів BA. Після страйків 9 і 10 вересня, заплановано ще один день промислової акції 27 вересня.

BALPA заявляє, що British Airways повинна ділитися більшою частиною свого прибутку зі своїми пілотами. Авіакомпанія в свою чергу заявила, що страйк є невиправданим, оскільки вважає виплати пілотам справедливими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *