На Вінниччині судитимуть злочинну групу за виготовлення та продаж фальшивих алкогольних напоїв

Новини Вінниці

Прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт щодо організованої групи з чотирьох осіб, що здійснювали незаконну реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв по всій території України з використанням підконтрольних інтернет-сайтів, за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204, ч.  4 ст. 190, ч. 3  ст. 229, ч. 3 ст. 209 КК України.

Так, у ході проведення досудового розслідування працівниками прокуратури Вінницької області, відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Подільського управління кіберполіції Національної поліції України, слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області та міжрайонного оперативно-розшукового відділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України було виявлено злочинну групу, яка виготовляла та через Інтернет забезпечувала замовлення та реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом продукції відомих світових брендів.

Було проведено 12 обшуків на території Вінницької області та виявлено й вилучено понад 10 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв; розфасованих в упаковки типу «bag-in-box», орієнтовною вартістю 2 млн 625 тис. гривень; два автомобілі, якими здійснювалось їх транспортування; мобільні термінали та гроші.

За інформацією: пресслужба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *