Як виконуються судові рішення, у Вінниці обговорювали прокурори та держвиконавці

Новини Вінниці

У Вінницькій місцевій прокуратурі під головуванням заступника керівника відомства Людмили Карманчук відбулась спільна нарада Вінницької місцевої прокуратури та керівників територіальних відділів Державної виконавчої служби ГТУЮ у Вінницькій області.

Розглядалися питання стану виконання судових рішень, постановлених у справах, у яких прокурорами здійснювалося представництво в суді, забезпечення належного захисту інтересів держави при виконанні судових рішень та проблемних питань примусового виконання судових рішень.

Проаналізувавши ефективність роботи щодо забезпечення своєчасного та реального виконання судових рішень, постановлених за результатами представництва прокурором інтересів держави в суді, прийнято рішення про доцільність впровадження додаткових заходів для активізації діяльності на даному напрямку.

Зокрема, прийнято рішення провести роботу з систематизації даних щодо кількості виконавчих проваджень у яких винесено постанови про розшук транспортних засобів та підготувати звернення до органів Національної поліції щодо активізації їх розшуку.

Учасники наради констатували, що одним із пріоритетних напрямів при виконанні рішень судів в органах ДВС ГУТЮ у Вінницькій області є виконання рішень на користь держави, а тому при здійсненні виконавчих проваджень вказаної категорії необхідно неухильно дотримуватись вимог Закону України “Про виконавче провадження”.

За інформацією: прес-служба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *