На вінничан чекають 10 днів експериментальної електронної музики

Новини Вінниці

У Вінниці з 20 по 30 серпня відбудеться мистецька резиденція «Над Богом». Захід організатори назвали на честь автентичної назви річки Південний Буг. Формат проєкту передбачає синтез творчої резиденції та мистецьких заходів. Як інформує «Українське радіо», цього року захід буде присвячений електронній музиці.

На 10 днів занедбаний кінотеатр «Росія» перетвориться на відкритий публічний простір. За чотири роки існування мистецької резиденції «Над Богом» питання про те, що робити з таким величезним кінозалом на 1200 місць, залишається відкритим. У минулому році тут проходили художні резиденції, а у цьому, за словами організатора дійства Леоніда Марущака, захід присвятять експериментальній електронній музиці.

  • Наші резиденти – це музиканти, які експериментують в музиці. Протягом десяти днів вони будуть представляти свої вечірки, запрошувати гостей і робити інтервенцію в цей простір, – розповів він

З 2015 року у кінотеатрі “Росія” регулярно відбувається мистецька резиденція “Над Богом”. Невід’ємна їхня частина – музичні вечірки у величезному залі кінотеатру. Так вінничани по-новому відкривають для себе кінотеатр і спільно долучаються до його збереження.

Мистецька резиденція відбудеться 20-30 серпня у вінницькому кінотеатрі “Росія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *