В “Укрзалізниці” планують підвищити ціну на квитки

Новини України

“Укрзалізниця” проситиме в уряду дозволу підвищити ціну на пасажирські квитки до рівня собівартості перевезень. Про це розповів голова компанії Євген Кравцов в інтерв’ю “УНІАН“.

Кравцов повідомляє, що наразі пасажирські перевезення для підприємства є збитковими.

  • У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави. “Укрзалізниця” не повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити перевезення беззбитковими для компанії,– сказав він.

У той самим момент, Кравцов говорить, що повністю задовольнити попит у сезон відпусток і літній період – неможливо.

  • Тим не менш, нам необхідно збільшити парк на 15-20 відсотків, щоб спокійно проходити пікові періоди. Зараз у нас близько трьох тисяч вагонів, потрібно ще приблизно п’ятсот. Ми бачимо вирішення цієї проблеми не тільки в закупці вагонів, а й в переході на швидкісний режим, – додав він.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” збільшила терміни попереднього продажу квитків з 45 до 60 діб до дати їх відправлення. Продаж проїзних документів з 8 липня, за 60 діб до відправлення поїзда, доступний для всіх поїздів категорії “Нічний експрес” (крім поїздів № 1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка, № 10/9 Київ – Маріуполь, № 20/19 Київ – Лисичанськ) та поїздів міжнародного сполучення з країнами Заходу формування АТ “Укрзалізниця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *