Псують дороги вантажівками: на Вінниччини за два роки направлено 31 позов на перевізників

Новини Вінниці

Протягом 2017-2019 років обласна прокуратура подала до суду 31 позовну заяву на суму понад 500 000 гривень щодо примусового стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами.

Як інформують у відомстві, рішеннями господарського суду Вінницької області у липні поточного року, задоволено позови в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті до суб’єкта господарювання Жмеринського району про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом на загальну суму 50 тисяч гривень. 

Відповідач-перевізник здійснював перевезення вантажу з перевищенням габаритно-вагових параметрів та без дозволу відповідних органів, який дає право на рух автомобільними дорогами України або документу про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів. 

У прокуратурі зазначають:  правопорушення поширені серед перевізників та є однією з причин незадовільного стану автошляхів в Україні. Сплата суб’єктами господарювання коштів в дохід Державного бюджету України в подальшому буде  спрямовуватись на покращення стану державних доріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *