500 зустрічей з вінничанами провів Сергій Кудлаєнко. Обирай тих, кого знаєш!

Новини Вінниці

Зустрічі з вінничанами для  кандидата в народні депутати по 11 округу Сергія Кудлаєнка – звична справа. Опиратись на думку виборців, радитись з людьми та звітувати перед ними – основні приципи  його роботи.

Як повідомляє штаб кандидата,  протягом  виборчих перегонів  Сергій Володимирович  провів 35 зустрічей з мешканцями  11 округу, по якому балотується до парламенту. За його  участі чи підтримки  відбулось 9 багатолюдних заходів у Вінниці та Вінницькому районі. В цілому,  він зустрівся із  3000  виборців протягом виборчої кампанії, а за час своєї депутатської діяльності  Кудлаєнко провів понад  500  таких зустрічей.  Серед них, трудові колективи підприємств та установ, жителі  сусідніх з обласним центром громад,  мешканці мікрорайонів міста.  Як виявилось, знайомити всіх  вінничан із Сергієм Кудлаєнком не потрібно, багато з них знають про діяльність  кандидата  та діляться враженнями від останніх зустрічей.

Кравцова Тетяна Аркадіївна, вінничанка:

  • Він дуже порядна та розумна людина. Я та мої друзі нічого поганого не можуть сказати про Сергія Володимировича. А моє оточення – це і заслужені журналісти, викладачі, лікарі, тобто вінницька інтелігенція, яка вміє аналізувати та безпосередньо бачить реальні справи цієї людини. Особисто я в захваті від спілкування з ним. Він допоміг вісьмом квартирам встановити  автономне опалення  у квартирах нашого будинку. Це лише невелика частина того, що він робить для нашого округу. Прошу своїх знайомих священників молитись за його здоров’я. І дуже радітиму його перемозі, адже це буде наша спільна перемога та величезна підтримка.

Чала Людмила Олександрівна, вінничанка:

  • Такі зустрічі з мешканцями дуже потрібні. Жителі отримали від Сергія Володимировича відповіді на ті запитанння ,які турбували їх і відповіді, які вони не отримували  з екранів телевізорів. Хоча людей було небагато, бо трохи вже втомились від виборчого процесу, але ті, хто був присутній, були задоволені відвертістю розмови. Він орієнтується та обізнаний у проблемах, які турбують вінничан. Пообіцяв допомогти з ремонтом дороги і люди йому вірять, бо у його словах відчувалась щирість та небайдужість до проблем наших людей.

Разом з тим, вінничани висловлюють і  незадоволення з приводу  негараздів у повсякденнному житті. Як повідомили організатори і учасники зустрічей, люди жалілись на  проблеми з  упорядкуванням прибудинкових територій, незаконне будівництво, встановлення дитячих майданчиків, індивідуального опалення, утеплення будівель, роботу закладів торгівлі на перших поверхах житлових будинків, якість води, опалення  і  тарифи, запровадження пені  на комунальні послуги,  роботу  енергопостачальної компанії  ЕНЕРА, були питання і по взаємовідносинах із ЖЕО.

Сергій Кудлаєнко звернув увагу, що більша частина запитань стосується повноважень органів місцевої влади.

Кандидат підкреслив, що підтримує зворотній зв’язок  через свої приймальні і переконаний, що тільки  у відвертій розмові з людьми, можна реально оцінювати стан справ та вчасно реагувати на всіх рівнях.

Діяльність  Сергія Кудлаєнка в цифрах:

-подав 75 депутатських запитів стосовно порушення прав громадян;

-провів  482 зустрічі з виборцями та 105 особистих прийомів громадян;

-8252 громадян звернулись до приймалень Сергія Кудлаєнка, опрацьовано  3624 письмових звернень;

-підтримав  165 соціальних проектів розвитку;

-47 громадських  організацій Вінниччини є підписантами Меморандуму про співпрацю із Сергієм Кудлаєнком.

Він виступає за повне зняття недоторканності з народних депутатів.

Програма кандидата  у народні депутати по 11 округу Сергія Кудлаєнка  побудована на пріоритетах соціальної справедливості  для всіх верств населення, розвитку економіки та підтримці  захисників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *