Google додала українську мову в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери

Новини України

Компанія Google додала українську мову у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google, повідомляється в прес-релізі української дочірньої компанії Google. 

«Сьогодні Google запускає оновлення миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google. Раніше була можливість перекладати лише між англійською й іншими мовами, але тепер ви зможете перекласти будь-якою з більш ніж 100 мов, підтримуваних Перекладачем Google. Це означає, що тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську і т. п.», – йдеться в повідомленні.

Крім того, миттєвий переклад з камери додає підтримки перекладу ще для 60 мов, зокрема й таких як арабська, гінді, малайська, тайська і в’єтнамська.

У прес-релізі наголошується, що вперше у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудовано технологію нейронного машинного перекладу (NMT).

«Це дає змогу отримати більш точні і природні переклади, зменшуючи помилки на 55-85% в деяких мовних парах. Більшість мов можна завантажити на пристрій, так що можна використовувати цю функцію без підключення до інтернету. Однак, коли пристрій підключено до інтернету, ця функція використовує це з’єднання для отримання якісніших перекладів», – сказано в повідомленні.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *