На Вінниччині за місяць державі повернуто земельні ділянки вартістю понад мільйон гривень

Новини Вінниці

Для захисту інтересів Оратівської селищної ради у зв’язку з тривалим невиконанням умов договору оренди одним з фермерських підприємств району Немирівською місцевою прокуратурою заявлено до Господарського суду Вінницької області  позовну заяву про дострокове розірвання договору оренди землі, скасування його державної реєстрації та повернення до комунальної власності селищної ради  земельної ділянки площею 0,75 га, вартістю майже 900 тис. грн.

У Липовецькому районі виявлено факт безпідставного  збереження грошових коштів одним з підприємців району та невиплати ним орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності з земель  промисловості площею 3,6 га в сумі майже 500 тис. грн. На стягнення заборгованості Немирівською місцевою прокуратурою  в інтересах міської ради до Липовецького районного суду направлено  позовну заяву про примусове стягнення заборгованої суми та зарахування її до бюджету.

Крім того,  в червні до Немирівського районного суду місцевою прокуратурою заявлено 4 позови в інтересах сільських рад району про визнання спадщини відумерлою, з яких 3 позови судом уже задоволені. Таким чином, територіальним громадам буде повернуто земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною вартістю понад 1 млн грн.

За інформацією: прес-служба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *