Вінницький зоопарк отримає майже 12 мільйонів, щоб стати «центром сімейного дозвілля»

Новини Вінниці

«Подільський зоопарк» у Вінниці отримає 11,7 мільйонів гривень на реалізацію проекту, що дозволить йому стати «центром сімейного дозвілля», повідомляє видання «Na Парижі». Розпорядження про затвердження пропозицій щодо розподілу відповідних коштів Кабмін затвердив наприкінці червня. Хоча сам проект конкурсний відбір пройшов ще навесні минулого року.    

Загалом на реалізацію проекту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля» має бути спрямовано 11,7 мільйона гривень. Із них 10,3 мільйона – кошти Євросоюзу, що акумульовані у Державному бюджеті, решта – гроші місцевого бюджету та залучені з інших джерел.

Термін реалізації проекту  – 1 рік. Розробила проект Вінницька ОДА. Він передбачає досягнення конкретних цілей: збільшення кількості туристів у Вінницькій області шляхом створення конкурентоспроможного туристичного продукту – центру сімейного дозвілля на базі зоопарку; створення в області умов для організації повноцінного сімейного відпочинку; сприяння збереженню і відтворенню в штучних умовах рідкісних та занесених до Червоної книги тварин та птахів; здійснення промоції туристичного потенціалу Вінницького регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *