На Вінниччині поліція зареєструвала 78 фактів щодо можливих порушень у виборчій кампанії

Новини Вінниці

Станом на 5 липня поліцією Вінниччини зареєстровано 78 фактів щодо можливих порушень виборчого законодавства. Розпочато одне кримінальне провадження,  складено 3 адміністративні протоколи, 32 заяви розглянуті відповідно до Закону «Про звернення громадян».
4 липня до Іллінецького відділення поліції звернувся 23-вінничанин, кандидат в народні депутати України з заявою про нанесення йому тілесних ушкоджень під час проведення передвиборчої агітації.
За словами заявника, у селі Кантелина Іллінецького району охоронці одного з кандидатів у народні депутати не впускали його до місцевого клубу та перешкоджали проводити передвиборчу агітацію, у результаті чого нанесли йому тілесні ушкодження.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).

З початку передвиборчої агітації у Ямпільському, Тростянецькому та Гайсинському районах поліцейськими складені 3 адміністративні протоколи за  ст.212-13 КУоАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

32 заяви розглянуті відповідно до Закону «Про звернення громадян», за іншими фактами проводяться перевірки.


Відділ комунікації поліції
Вінницької області
 © Офіційний сайт Національної поліції: https://vn.npu.gov.ua/news/vibori-2019/z-pochatku-peredviborchoji-kampaniji-policzijeyu-zarejestrovano-78-faktiv-shhodo-mozhlivix-porushen/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *