Литва передала Україні майже мільйон набоїв

Новини України

Літак Військово-повітряних сил України вивіз з Литви майже мільйон одиниць боєприпасів, призначених для ЗСУ. Про це повідомляє Міноборони Литви.

  • Передача майна – частина послідовної і всебічної підтримки Литвою України, що зміцнює обороноздатність, забезпечує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність цієї держави, – зазначив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

11 червня літаки ВПС України перевезли з Литви майже мільйон патронів для стрілецької зброї радянського виробництва – автоматів і кулеметів. Уряд Литовської Республіки прийняв рішення про передачу боєприпасів ще на початку лютого. Загальна вартість набоїв – 255,5 тис. євро.

Литва і раніше передавала Україні боєприпаси та елементи озброєнь. Уперше такий вантаж було доставлено у 2014 році, коли Росія окупувала Крим і почала агресію на Донбасі. Відтоді балтійська держава виділила Україні допомоги на кілька мільйонів євро.

Згідно з опитуванням, проведеним Міністерством оборони Литви наприкінці минулого року, таку політику підтримують 64% жителів країни.

Фото: kam.lt

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *