На Гаїті масові протести, є жертви

Новини Світу

У ході заворушень під час антиурядових протестів на Гаїті загинули дві людини й іще четверо отримали поранення.Про це заявив прес-секретар поліції Майкл-Анж Жюнес, повідомляє АР.

«Унаслідоу стрілянини загинули дві людини й іще четверо отримали поранення», – сказав він, уточнивши, що один поліцейський був поранений кинутим у нього каменем.

Хто саме стріляв, невідомо.

Крім того, повідомляється про арешт 12 осіб.

У неділю тисячі гаїтян вийшли вимагати відставки президента Жовенеля Моїза у Порт-о-Пренсі та інших містах країни, таких як Жакмель, Кап-Аїтьєн, Сен-Марк і Гонаїв. Протестувальники палили шини й кидалися камінням, перекривали дороги.

Поліція встановила барикади біля президентського палацу й застосувала сльозогінний газ для розгону демонстрантів, які намагалися пробитися в резиденцію глави республіки.

Крім відставки Жовенеля Моїза протестувальники вимагали продовження розслідування долі коштів, отриманих у результаті субсидованих поставок нафти з Венесуели у рамках програми Petrocaribe. Економічна криза у Венесуелі призвела до різкого скорочення поставок нафти, що ускладнило виробництво електроенергії на Гаїті. Чимало гаїтяни тепер отримують електрику всього кілька годин на день.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *