Німеччина виділяє близько 5 мільйонів євро для допомоги постраждалим на сході України

Новини України

Федеративна Республіка Німеччина виділяє близько 5 мільйонів євро на період до 2021 року для допомоги постраждалим на сході України. Про це УНІАН повідомили у Посольстві Німеччини в Україні.

Зокрема, сказано, що Федеральний уряд Німеччини у наступні роки продовжить надавати кошти на здійснення заходів невідкладної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту на сході України. Допомога надаватиметься завдяки залученню “Спілки робітничих самаритян Німеччини” (СРС). 

  • На період з 2019 до 2021 років Федеральний уряд виділив додатково 4,93 млн євро. Останніми роками Федеральний уряд вже надавав підтримку гуманітарній діяльності СРС в Україні обсягом майже 6,5 млн євро. Завдяки рішенню про виділення нових коштів загальна сума допомоги сягнула понад 11 млн євро, – йдеться у повідомленні.
  • Нова фаза проекту, яка втілюється з травня 2019 року, реалізується у територіальних громадах, що перебувають під контролем уряду України, на території Луганської і Донецької областей (поблизу лінії розмежування). Вона слугує зміцненню гарантованого забезпечення харчуванням і забезпечення предметами гігієни осіб, які найбільше постраждали внаслідок конфлікту, зокрема, багатьох літніх людей, – заявили у посольстві.
  • Інші складові проекту передбачають забезпечення на зимовий період допоміжними матеріалами (будівельні, теплоізоляційні, а також паливні) тих осіб, що мешкають у найбільш неякісних та непристосованих для експлуатації у зимовий період помешканнях. Окрім того, діти, підлітки, літні люди і люди з інвалідністю отримують консультації і супровід соціально психологічного характеру, – йдеться у повідомленні.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *