Український “Генделик” повезуть на ізраїльський кінофест

Новини України

Повнометражний фільм Тараса Дударя “Генделик”, що є дебютом режисера в художньому кіно, відібрали до основної конкурсної програми Near Nazareth Festival. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

  • Фільм присвячений пам’яті його автора – Олександра Столярова, який пішов з життя незадовго до початку виробництва стрічки. Спродюсували картину Дмитро Овечкін та Юрій Будяк (Студія “Золоте Руно”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, – ідеться в повідомленні.

Стрічка розповідає про те, як сценарист Іван Герасимов через творчу кризу не здає вчасно сценарій фільму. Гонорар витрачений, і замовник – кримінальний авторитет – погрожує йому вбивством. Сценарист змушений тікати. Він потрапляє до різних загадкових місць і врешті опиняється в кафе “Перехрестя”, що перебуває поза часом і простором. Тут Іван зустрічає чудернацьких людей, які допомагають йому розібратися в собі та зрозуміти, що для того, аби мати майбутнє, треба залишити тягар спогадів у минулому.

Проект стрічки “Генделик” став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 5 млн 284 тис. 175 грн. при загальній вартості виробництва фільму у понад 9 млн грн.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *