Зварювальні роботи та аварійна ситуація: де і чому у Вінниці немає гарячої води

Новини Вінниці

Комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» інформує абонентів про відключення гарячого водопостачання за низкою адрес.

Так,  у зв’язку з проведенням зварювальних робіт у ЦТП по холодному водопостачанню тимчасово, до кінця дня призупинена послуга з гарячого водопостачання  за адресами: вулиця  Петра Запорожця,20А, вулиця Янгеля, 15 та вулиця Тімірязева, 6,8.

Також через аварійну ситуацію на котельні по вул. Матроса Кішки,12А буде тимчасово до 29.05 призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання за адресами, на які подається послуга від котельні по вулиці Матроса Кішки, 12А та вулиці Пирогова, 107.

У «міськтеплоенерго» нагадують, що з 20 травня по 25 червня відбувається реконструкція теплової мережі по вул. Келецька,84, тому тимчасово призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання за адресами: вул. Келецька, 84, 86, 98. Дані роботи з реконструкції здійснюються в рамках підготовки підприємства до наступного опалювального сезону. Проведення робіт погоджено з Вінницькою міською радою.

За матеріалами: http://vmte.vn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *