У 7ААС Дмитра Совгиру обрали заступником голови суду

Новини Вінниці

Сьогодні, 14 травня, у Вінниці в  Сьомому апеляційному адміністративному суді на зборах суддів  двадцятьма голосами обрали Дмитра Совгиру заступником голови суду.

Одноголосність рішення свідчить про високий аванс довіри до новообраного заступника, який він обіцяв обов’язково виправдати. Колеги привітали нового заступника голови суду і побажали йому наснаги на адміністративній посаді.

Довідка. Совгира Дмитро Іванович отримав вищу юридичну освіту у Харківському юридичному інституті ім. Дзержинського (1978-1982). Свою трудову діяльність розпочав стажером старшого слідчого Могилів-Подільської прокуратури. Пізніше обіймав посади старшого слідчого, заступника прокурора та старшого помічника Могилів-Подільського міжрайонного прокурора. З 2002 року був суддею Могилів-Подільського міського суду у Вінницькій області (з 2004 року Могилів-Подільського міськрайонного суду). У 2011 році продовжив свою суддівську діяльність у Вінницькому апеляційному адміністративному суді. Із вересня 2018 року Дмитро Совгира працює на посаді судді Сьомого апеляційного адміністративного суду.

За інформацією: прес-служба 7ААС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *