Вінничан запрошують на благодійний аукціон «Серце до серця»

Новини Вінниці

У п`ятницю, 19 квітня, у Вінниці  на площі Європейській о 15:00 розпочнеться захід у рамках XІV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»: майстер-класи, виступи аніматорів, також працюватиме команда Smile-волонтерів. У  концерті візьмуть участь вихованці закладів культури міста. Там же можна стати учасниками  благодійного аукціону.

Нагадаємо, з 1 по 30 квітня триває XІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році її мета – збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Вся Україна об’єднається для того, щоб допомогти дітям з хворобами серця.

Благодійний внесок можна зробити, поклавши кошти у скриньку волонтерів, які ходитимуть містом, або ж зробити внесок онлайн через сайт Благодійного фонду «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/ . Там є спеціальний розділ «Зробити внесок онлайн».

Також можна перерахувати кошти на єдиний рахунок фонду. Реквізити наступні: р/р 2600501306399 в ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Вінницької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Довідка. Організатор заходу – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» у Вінницькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *