ВНТУ отримав Гран-прі виставки «Сучасні заклади освіти-2019»

Новини Вінниці

Із 14 по 16 березня у столичному палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України  проходила Х Міжнродна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019».

Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.Усього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

Вінницький національний технічний університет  на виставці провів презентацію досягнень вишу в освітній і науковій діяльності.Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки.

Конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» і золотою медаллю у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

За високі показники у рейтингуміжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у реформуванні національної системи освіти».

За вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

За вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження інноваційних педагогічних і управлінських технологій Почесними Грамотами відзначені: декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Микола Небава, доцент кафедри економіки підприємства та виробничого менеджменту Лілія Нікіфорова, директор Головного центру виховної роботи Анатолій Теклюк, заступник директора Головного центру організації та методичного забезпечення навчання Станіслав Тужанський.

За інформацією: прес-центр  ВНТУ   http://impuls.vntu.edu.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *