Вінницька паурліфтерка встановила черговий світовий рекорд

Новини Вінниці

Вінничанка Мар’яна Шевчук здобула золоту медаль та встановила світовий рекорд на кубку світу з пара-паурліфтингу у Дубаї. Як повідомили у Національному комітеті спорту інвалідів України, спортсменці, що виступає у категорії до 55 кілограм, «підкорилася» штанга вагою 131 кілограм.

Попередній світовий рекорд також належав Мар’яні: у травні минулого року, виступаючи на чемпіонаті Європи у французькому місті Берк-сюр-Мер, дівчина підняла 130,5 кг. За таке досягнення вінничанку визнали найкращим пара-паурліфтеором світу у 2018 році.

До слова, у Дубаї українські спортсмени здобули ще три медалі: Лідія Соловйова отримала срібну нагороду у ваговій категорії 50 кг ( 105 кг), а Денис Остапук (вагова категорія 59 кг)  став першим серед юніорів та третім серед дорослих.

Змагання кубку світу триватимуть з 8 по 12 лютого. У них беруть учась 213 спортсменів, що представляють 39 країн світу. Національна команда україни представлена 10 паралімпійцями.