На Вінниччині зафіксували зовнішню рекламу кандидатів у Президенти без вихідних даних

Новини Вінниці

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили у Вінниці та районному центрі агітаційні матеріали без вихідних даних на користь Юлії Тимошенко і Руслана Кошулинського.

6 лютого у Вінниці на дошці оголошень на Європейській площі зафіксовано плакат кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), на якому відсутні дані про замовника, установу, яка здійснила друк, та про осіб, відповідальних за випуск.

Аналогічні плакати зафіксував спостерігач ОПОРИ у місті Калинівка, які розміщені на дверях кількох магазинів по вулиці Незалежності.


Також у Калинівці по вулиці Незалежності зафіксовано білборд на користь кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») з написом «Вірю в Україну. Юлія Тимошенко. 2019», на якому відсутні вихідні дані.

Як повідомляла ОПОРА, ЦВК зареєструвала Руслана Кошулинського кандидатом у Президенти 28 січня 2019 року, а Юлія Тимошенко була зареєстрована 25 січня 2019 року.

Розміщення такої агітації може суперечити частині 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України»: «Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *