Бібліотекарі ВНТУ долучилися до Вікімарафону-2019

Новини Вінниці

У неділю, 27 січня, у Вінницькому національному технічному університеті кожен охочий міг навчитися кваліфіковано створювати статті в українській Вікіпедії. Тренінг відбувся у науково-технічній бібліотеці вишу в рамках Вікімарафону-2019, що приурочений до 15-річчя української Вікіпедії.

Торік бібліотекарі НТБ ВНТУ взяли активну участь у подібній вікіакції. Потому впродовж року активно реалізовували набуті віківміння, створюючи статті-сторінки науковців вишу на мегапопулярному інтернет-ресурсі.

Працю бібліотекарів університету оцінили фахівці громадської організації «Вікімедіа Україна», запросивши їх стати співорганізаторами вікімарафону у Вінниці.

Бібліотекарі ВНТУ уже вдруге беруть участь в подібному заході, створюючи статті-сторінки науковців ВНТУ у Вікіпедії з посиланням на праці автора у відкритому доступі. Такі сторінки дають багато зовнішніх посилань, чим піднімають рейтинг як автора-науковця, так і університету загалом, — акцентував Віктор Семенюк, представник «Вікімедіа Україна»

Власне чому пан Віктор сам пише Вікіпедію, він пояснює просто — для того щоб українці мали можливість більше дізнатися про світ, а світ про Україну.

Нині учасники, які створили статті у Вікіпедії під час вікімарафону, отримали приємні сувеніри від «Вікімедіа Україна».

Дякуємо адміністрації ВНТУ та науково-технічній бібліотеці ВНТУ за сприяння та активну участь у Вікімарафон 2019 | Вінниця, – каже представник «Вікімедіа Україна» Альона Казімова

Вікімарафон — це щорічна всеукраїнська акція з написання статей до Вікіпедії з нагоди її дня народження. По всій Україні відбуваються вікізустрічі, з метою залучити якнайбільше учасників для написання статей до Вікіпедії.

Цього року Вікімарафон-2019 триває з 26 по 30 січня в україномовному розділі Вікіпедії.

Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці Вікімарафону — http://wikimarathon.org.ua

За інформацією ПРЕС-ЦЕНТР ВНТУ http://impuls.vntu.edu.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *