На Вінниччині селяни врятували двох лебедів (Відео)

Новини Вінниці

На Вінничині двоє лебедів, врятовані селянами, щодня навідуються до своїх господарів на сніданок. Восени двох лебедят батьки просто покинули на ставку.

Тож у пошуках їжі вони прибилися до людей. Усю зиму пернатих боронили від холоду на власних обійстях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *