Чотири медалі вибороли юні вінницькі спортсмени на міжнародному турнірі з тхеквондо у Білорусі

Новини Вінниці

У Мінську (Білорусь) відбувся міжнародний турнір з олімпійської версії тхеквондо (ВТФ). Змагалися діти 10-11 років. За нагороди боролося майже 300 юних тхеквондистів у різних вагових категоріях.

Вінницькі спортсмени повернулися з турніру чотирма медалями: «золото» завоювала Марія Романенко (вагова категорія 36 кг), «срібло» – Анна Заярна (26 кг) і Дар’я Колесник (40 кг), «бронзу» – Назар Льопа (33 кг).

Призерів підготувала тренер школи олімпійського тхеквондо і президент федерації тхеквондо (ВТФ) Вінниці Аліна Новінюк.

Оцінюю виступ наших спортсменів у Білорусі як успішний. Всі вони доклали максимум зусиль для здобуття медалей. Набутий досвід стане в нагоді перед виступами на чемпіонатах Європи і світу, – сказала Аліна Новінюк.

За інформацією: Відділення НОК у Вінницькій області