Вінничани можуть взяти участь у конкурсі статей про культурну трансформацію малих міст

Новини Вінниці

Враховуючи процеси з культурної трансформації просторів, які розрізнено відбуваються в невеликих містах та мають позитивні результати, виникла необхідність створення платформи для обміну досвідом в цьому напрямі. Окрім цього, впровадження проекту «PLAN Z» у Жмеринці, що триває вже рік, довело на практиці ефективність методики впливу культурних ресурсів на формування діалогу та сприяння розвитку процесу субсидіарності в громаді.

Вінницька громадська організація «Інститут культурної політики» спільно з «Гете Інститутом Україна» (Київ) оголошує конкурс з опису кращих практик малих міст України в напрямі культурної трансформації. Стаття повинна бути не більше 8 сторінок (шрифт Times New Roman -12, інтервал – 1,15), автори матеріалів мають надати до 5 якісних фотографій. Роботи надаються українською мовою. Приймаються матеріали до 30 вересня. До 10 жовтня буде відібрано матеріали, які увійдуть до збірки «PLAN Z. Поради агентів культурних змін. Трансформація малих міст», відбудеться до 10 жовтня.

Авторів матеріалів запросять до участі у першій всеукраїнській науково-практичній конференції керівників малих міст України на тему: «Місто як діалог. Чотирьохмірне моделювання розвитку: суспільство, свідомість, самореалізація, субсидіарність», яку заплановано провести 9-10 листопада цього року у Вінниці.

У рамках конференції пройде презентація кращих практик культурних трансформацій та культурно-економічного розвитку малих міст Німеччини, Грузії, Польщі, Болгарії та України.

Організатори конференції: Міністерство культури України, Гете Інстиут у Києві, ГО Інститут культурної політики. Конференція відбудеться за сприяння голови Вінницької ОДА Валерія Коровія. У разі виникнення запитань, прохання звертатися за адресою: icultur@ukr.net

Заповнити анкету можна за посиланням.

Довідка. Головною метою пілотного проекту PLAN Z з культурної трансформації малих міст України є надання шансу на відродження малих міст завдяки реалізації культурної політики та створення культурно-економічних стратегій розвитку територій. До експертної групи входять досвідченні фахівці, кожен з яких має власні реалізовані проекти та багаторічний досвід зі стратегічного планування та проектного менеджменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *