ФК “Патріот” виграв Суперкубок Вінниччини

Новини Вінниці

У фіналі Суперкубку Вінниччини з футболу зустрілися "Факел" (Липовець) та “Патріот” (с. Кукавка, Могилів-Подільський район). Про це повідомили у прес-службі НОК у Вінницькій області, пише УНН-Центр.

В першому таймі команди обмінялися гострими моментами. Спочатку воротар “Факела” Павло Асауло необережно вийшов за межі карного майданчика, але перекинути через нього м’яча опоненти не спромоглися — кіпера підстрахував захисник. А хвилин через десять гравець чинних чемпіонів Вінниччини Андрій Кошеленко не використав вихід віч-на-віч з голкіпером. На 37-й хвилині травмувався воротар “Факелу” Артем Барабан і був замінений на Вадима Зорника, але це кардинально не вплинуло на перебіг подій на поле.

Якщо перший тайм був своєрідною розвідкою наявних можливостей суперників, то в другій половині зустрічі команди помітно активізувалися. Потужніше грав “Факел”, який мав 5-6 гарних нагод для взяття воріт Вадима Зорника. Приміром, Сергій Савчук не використав вихід віч-на-віч. Але й в кукавчан також були гольові шанси — приміром, за 15 хвилин до фінішу основної частини зустрічі “патріот” Артур Ковтун увірвався до карного майданчику і вигідної позиції пробив вище воріт.

У післяматчевій серії пенальті більше пощастило “Патріоту”. Його воротар Вадим Зорник взяв два удари і приніс своїй команді перемогу з рахунком 4:3.

Нагородження проводили Ігор Гатаулллін і керівник апарату Козятинської райдержадміністрації Юрій Студоляк. Гравці учасників фіналу отримали медалі, а переможці ще й Суперкубок. Нагороди отримали також і арбітри матчу.