В Будапешті відновилися протести проти Орбана
Біля будівлі угорського парламенту у вівторок ввечері проходить чергова акція протесту проти угорського прем’єра Віктора Орбана та його партії "Фідес". За даними видання 24.hu, демонстрація організована громадською організацією "Ми є більшість", яка вже двічі – 14 та 21 квітня – після парламентських виборів виводила на вулиці Будапешта тисячі протестувальників. Акція була скликана після проведення установчої сесії […]
Читати детальніше