На Кубі через повені евакуювали близько 11 тис. чоловік
У центральній частині Куби рятувальники евакуювали щонайменше 11 тис. осіб через повені, які викликані субтропічним штормом “Альберто”, повідомляє Presna Latina. Через рясні опади різко піднявся рівень води у річках і водосховищах. Найбільш складна ситуація спостерігається в провінціях Вілья-Клара, Санкті-Спірітус і С'єнфуегос. Деякі ділянки головних автомагістралей країни затоплені і повністю перекриті для руху транспорту. Порушено також залізничне сполучення. Проливні […]
Читати детальніше