В Німеччині із зоопарку втекли шестеро хижаків
Сьогодні в Німеччині із зоопарку втекли два леви, ягуар, два тигра і ведмідь. Про це повідомляє DW. "Із зоопарку в національному парку Айфель у федеральній землі Рейнланд-Пфальц в п'ятницю, 1 червня, втекли два леви, ягуар, два тигра і ведмідь", – сказано в повідомленні.
Читати детальніше