Вперше за 50 років астронавт пішов з NASA
Один з астронавтів NASA, що проходив курс підготовки, став першою людиною за останні 50 років, що прийняла рішення залишити агентство, передає The Independent. Як зазначає видання, востаннє стажер залишав престижну програму у 1968 році, коли, людина вперше ступила на Місяць. NASA не повідомило, чому пішов майбутній астронавт Робб Кулін, який до цього два роки проходив підготовку в космічному центрі Джонсона в Х’юстоні. Речниця NASA […]
Читати детальніше