Верховна Рада закрилася до 10 травня
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко закрила засідання парламенту. Закриваючи засідання, І.Геращенко привітала з прийдешніми святами і Великоднем. Верховна Рада повернеться до роботи у пленарному режимі 10 травня. Нагадаємо, 22 квітня народні депутати заслухали урядовців.
Читати детальніше