Поштову марку “Чорнобиль 30 років” погасили у Коростені
У Коростені погасили поштову марку та конверт "Чорнобиль 30 років". Погашення відбулось під час мітингу-реквієму, присвяченого 30-й річниці трагедії. Коростень для погашення обрали не випадково, адже це найбільше місто, розташоване у зоні, що постраждала від аварії.
Читати детальніше