Патрульна поліція стартувала у Кіровограді
У четвер патрульна поліція почала працювати у Кіровограді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе. Вона розмістила картинку, згідно з якою в місті працюватимуть 238 патрульних поліцейських на 24 автомобілях. До кінця весни планується запустити патрульну поліцію у Краматорську, Кривому Розі, Маріуполі, Рубіжному, Сумах, Сєверодонецьку та Слов'янську.
Читати детальніше