Глава євродепартаменту Міненерго подав у відставку
Голова Департаменту стратегічного розвитку та євроінтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Михайло Бно-Айріян подав у відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. "Сьогодні незвичайний для мене понеділок. Сьогодні останній день мого перебування в Міненерговугілля…Я йду. Я подав заяву на звільнення минулого тижня. Зробив це сам. Ніхто мене не примушував, і до речі, не […]
Читати детальніше