У Черкасах зафіксували випадок перегріву на сонці
В умовах спеки, що спостерігається в Черкаській області останніми днями, у Черкасах медики зафіксували один випадок перегріву на сонці. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомила головний лікар Черкаської станції швидкої допомоги Наталія Боровик. “Випадок стався 19 червня. Людина фізично працювала під відкритим сонцем, була одягнена і перегрілась”, — розповіла лікарка. За її словами, саме випадків […]
Читати детальніше