Торф’яники продовжують горіти на Чернігівщині
У Козелецькому районі на Чернігівщині вогнеборці продовжують гасити пожежу на торфовищі. Про це повідомили в прес-службі ДСНС у Чернігівській області. “Станом на 10 год. 2 серпня ліквідовано горіння осередків торфу на площі 2,8 га”, – сказано у повідомленні. Гасіння пожежі триває. Розповсюдження вогню та загрози населеним пунктам немає. Нагадаємо, 31 липня о 18:40 до Служби порятунку “101” у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння на полі сільгосптовариства “Данівське” у селі Данівка стерні площею 40 га. […]
Читати детальніше