Український фільм “Штангіст” отримав Ґран-прі у Варшаві
Стрічка Дмитра Сухолиткого-Собчука "Шангіст" отримала Ґрін-прі 34-го Варшавського кінофестивалю. Про це повідомляє прес-служба Держкіно. "Стрічка Дмитра Сухолиткого-Собчука "Шангіст" отримала Ґрін-прі 34-го Варшавського кінофестивалю. Разом з нагородою "Штангіст" отримав право поборотись за "Оскар" 2020-го року", – сказано у повідомлені. Окрім фільму "Штангіст", який у своїй програмі здобув Гран-прі, у конкурсній програмі документального кіно була представлена картина "Какофонія […]
Читати детальніше