В Україні сформували мережу сільських амбулаторій
За рік в Україні розпочато будівництво 517 сільських амбулаторій та сформовано спроможну мережу сільських амбулаторій. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у ході презентації дорожньої карти з впровадження телемедицини у сільських амбулаторіях. За рік ми розпочали масштабне будівництво 517 сільських амбулаторій. Це не тільки моно-практика, а й […]
Читати детальніше