Українки завоювали дві медалі на етапі Кубка світу з велотреку
Українські спортсмени двічі підіймалися на п'єдестал пошани в рамках п’ятого етапу світового Кубка з велотреку, який завершився у Кембриджі (Нова Зеландія). Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. В індивідуальному спринті звання віце-чемпіонки здобула Олена Старікова. Бронзова нагорода на рахунку Любові Басової, яка стала третьою у кейріні.
Читати детальніше