У Карпатах відшукали 4 заблукалих сноубордистів
В районі гори Гимба Міжгірського району втратили орієнтир та заблукали четверо сноубордистів із м. Львова, про це туристи повідомили рятувальникам у телефонному режимі. Про це повідомляє ДСНС у Закарпатській області. 24 січня о 16:20 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення, що в районі гори Гимба Міжгірського району втратили орієнтир та заблукали четверо сноубордистів із м. […]
Читати детальніше