На Вінниччині нетверезий водій трактора намагався відкупитися від поліцейських, пропонуючи їм хабар у 300 доларів США.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, інцидент стався 23 вересня у селі Сологубівка Оратівської громади. Працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили 52-річного чоловіка за порушення правил дорожнього руху. При спілкуванні інспектори помітили явні ознаки сп’яніння. Алкотестер показав у його організмі 2,29 проміле алкоголю.
Під час оформлення адмінматеріалів керманич намагався «вирішити питання» грошима. Попри попередження про кримінальну відповідальність, він запропонував поліцейським хабар. Факт злочину задокументувала слідчо-оперативна група.
Наразі розпочато розслідування за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі). Порушнику загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Додатково на нього склали адмінматеріали за низкою статей КУпАП, зокрема за керування у стані алкогольного сп’яніння.