Вінницькі нацгвардійці підтримали полонених моряків флешмобом

Новини Вінниці

Нацгвардійці  полку імені Івана Богуна, сьогодні, 4 січня, влаштували флешмоб на підтримку українських моряків, полонених росіянами під час проходу через Керченську протоку. Об 11:00 80 військовослужбовців вишукувалися на площі Стуса у формі тризуба. Військовий оркестр, що супроводжував акцію, виконав гімни України та військово-морських сил.

Військові зізнаються: місце для проведення акції обрали не випадково

Ми довго думали, де провести це флешмоб. І вирішили, що буде символічно зробити це на площі Стуса, адже Стус, ще в той нелегкий час, боровся за незалежність України, за що і постраждав… – заявив заступник командира полку Богуна підполковник Віталій Соколюк

Нацгвардійці дуже сподіваються, що полонені моряки чи їхні рідні побачать цю акцію і вірять, що хлопці скоро повернуться додому.

Думаю, їм передадуть інформацію про те, як сильно їх підтримує вся Україна. Гадаю, в найкоротший термін вони будуть звільнені. Україна єдина, нікого не забуває і підтримує своїх у біді, – сказав Соколюк

Наче на підтвердження слів підполковника, до акції долучилися двоє хлопчиків, які із цікавості прийшли на площу Стуса разом із батьком – журналістом одного з телеканалів. Нацгвардійці дали їм прапор військово-морських сил, з яким вони гордо позували.

Ми прийшли сюди, щоб подивитись на цей флешмоб, підтримати полонених. – розповів 9-річний Андрій Назаренко

Залюбки взяли прапор, коли нам запропонували, раді приєднатися до акції. Ми дивимося новини і знаємо, що наші моряки зараз у полоні в Росії, – додав одинадцятирічний брат Андрійка Сашко

По завершенні акції військовослужбовці тричі проскандували «Слава!» незламним бійцям ВМС, після чого розійшлись за командою «вільно».

Як повідомлялося, вранці 25 листопада російський прикордонний корабель протаранив буксир Військово-морських сил Збройних сил України, екіпаж був взятий у полон. Інцидент став причиною введення воєнного стану в 10 регіонах України, серед яких була і Вінниччина.

Олександр Сашньов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *